top of page
Image by Atle Mo

Minecraft - FERIE 2024 Gdynia

Zastanawiasz się jak spędzić ferie zimowe 2024 w Gdyni? Z myślą o bezpiecznej zabawie i rozwijających aktywnościach, przygotowaliśmy szczegółową ofertę, która zagwarantuje młodym uczestnikom wyjątkowe chwile pełne radości i nauki. Specjalnie dla Was organizujemy najciekawsze półkolonie zimowe w Gdyni – to całe dnie spędzone w Kopalni Nauki i Wiedzy, miejscu przesiąkniętym minecraftowym klimatem!

OFERTA – FERIE ZIMOWE GDYNIA 2024

ATRAKCJE I ZAJĘCIA

 • Budowanie w świecie Minecrafta: kreatywne konstruowanie własnych światów, rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych pod okiem naszych doświadczonych animatorów.

 • Prace artystyczne: tworzenie unikalnych dzieł sztuki inspirowanych Minecraftem, dając dzieciom możliwość wyrażenia swojej kreatywności.

 • Wspólne czytanie opowieści o przygodach bohaterów Minecrafta: rozwijanie umiejętności czytania i jednoczesne przeniesienie się w świat przygód z ulubionej gry.

 • Grupowe rozgrywki karciane - UNO w stylu Minecrafta: zabawa w popularną grę karcianą, ale w wyjątkowej, minecraftowej odsłonie.

 • Nauka gry w szachy: spędzenie czasu bez komputera przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności strategicznego myślenia.

 • Konstruowanie własnego TNT: kreatywne warsztaty, podczas których zbudujemy własne TNT za pomocą materiałów plastycznych, a następnie zamienimy je w Piniatę, którą każde dziecko zabierze do domu jako wyjątkową pamiątkę.

 • Gry stworzone przez naszych edukatorów: chess - Szachy w Minecraft, Build Battle - Buduj na Czas, Skywars - Rywalizacja na Wysokościach, TNT Run - Bieg na Czas - gwarancja emocji i dobrej zabawy.

 • Minecraftowe planszówki i puzzle: dla fanów gry planszowej przygotowaliśmy unikalne wersje inspirowane światem Minecrafta.

 • Układanie klocków LEGO: kreatywne zabawy z układaniem klocków LEGO, rozwijanie zdolności konstrukcyjnych i logicznego myślenia.

 • Seanse filmowe oraz wiele innych: dodatkowe atrakcje, które urozmaicą czas spędzony w naszym centrum rozrywki.

WYŻYWIENIE

W trakcie ferii nie tylko zapewnimy dzieciom czas pełen zabawy, ale również zdrowe i smaczne posiłki. Drugie śniadanie, przygotowane we własnym zakresie, będzie można zjeść w unikalnej scenerii Kopalni. Obiady dostarcza renomowana gastronomia "LUNA", a do dyspozycji uczestników będą również napoje i przekąski, takie jak woda z cytryną, herbatka owocowa, słone paluszki i kruche ciasteczka.

CENA I PROMOCJA

Cała ta wyjątkowa oferta dostępna jest w atrakcyjnej cenie 720 zł i jest to cena promocyjna obowiązująca do 24 stycznia 2024 roku. Nie przegapcie okazji, zapiszcie swoje dzieci na niezapomniane ferie zimowe pełne radości i rozwoju!

GALERIA

01

TERMINY I GODZINY 

Zapraszamy na 5-dniowe cykle spotkań, które odbędą się w dwóch terminach: pierwszy od 29 stycznia do 2 lutego, a drugi od 5 lutego do 9 lutego. Dzieci możecie przyprowadzić od godziny 7:30, a odbiór jest możliwy najpóźniej do godziny 17:00. Czas trwania zabaw zaplanowano od 9:00 do 15:00.

02

GRUPY WIEKOWE

Nasze półkolonie zimowe są dostosowane uczestników w każdym wieku, aby każdemu dziecku zapewnić optymalne warunki rozwoju i integracji. Mamy dwie grupy wiekowe: 6-8 oraz 9-13 lat.

03

JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ?

Jak zapisać się na półkolonie zimowe w Gdyni? Wystarczy zadzwonić pod numer +48 577 742 022, gdzie nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz przyjmą zgłoszenie. Nie ma co zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona. Cena promocyjna 720 obowiązuje do 24 stycznia 2024 roku.

Kolejki linowe

INFORMACJE KONTAKTOWE

ADRES

ul. 10 Lutego 11, Gdynia 81-366

CENTRUM HANDLOWE BATORY

Wejście od ul.Batorego (obok Żabki), 2 piętro.

KONTAKT

GODZINY OTWARCIA

codziennie

8:00 - 20:00

 • Facebook
 • Instagram
bottom of page