top of page

OFERTA DLA SZKÓŁ

DLA WAS I Z WAMI

Nauczyciel i uczniowie w klasie

Poprowadzimy pasjonujące zajęcia w Twojej szkole lub przedszkolu – uczymy w Minecraft Education Edition!

Nasza bogata oferta warsztatów, szkoleń i zajęć została stworzona   z myślą o spełnieniu różnorodnych potrzeb szkół, przedszkoli oraz prywatnych placówek.

 

Stwórz przyjazne i unikalne środowisko nauki poprzez zabawę. Dzieci w Twojej szkole lub przedszkolu nauczą się przyszłościowych dziedzin nauki oraz nabędą umiejętności pracy zespołowej dzięki innowacyjnej metodzie nauczania. Uczymy w edukacyjnej wersji gry Minecraft, którą kochają miliony dzieci na całym świecie.

Nauczyciel i uczniowie w klasie naukowej

Zapraszamy do współpracy wszystkie placówki edukacyjne dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat – nasz dział obsługi chętnie przedstawi wszelkie możliwości współpracy z Kopalnią Nauki i Wiedzy.

Dopasowanie
tematów

Zakres naszej oferty to:

  • nauka angielskiego w Minecrafcie,

  • nauka matematyki w Minecrafcie,

  • nauka kodowania w Minecrafcie.

W dobie wszechobecnej cyfryzacji to właśnie Minecraft jest dla wielu naszych podopiecznych natywnym środowiskiem. Dlatego właśnie postanowiliśmy spotkać się w nim z naszymi uczniami i uczyć poprzez zabawę – nasze lekcje wykraczają o wiele dalej, niż wymienione powyżej przedmioty. W ich ramach dzieci nauczą się współpracy i działań zespołowych, uwolnią swoją kreatywność i wykształcą umiejętność przyczynowo-skutkowego myślenia!


NASZA MOC
PARTNER
STWA
NASZĄ
MOCĄ SUKCESU!


UWOLNIJ 
KREATYWNOŚĆ
DZIECKA!

 

Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak Kopalnia Nauki i Wiedzy dla szkół

może przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu.

Niech uczniowie Twojej placówki od samego początku zdobywają wiedzę w przystępny i nieszablonowy sposób. Nauka matematyki w Minecrafcie to coś więcej, niż nauka dodawania i mnożenia to nauka kreatywnego myślenia, która zaprocentuje w kolejnych latach.

biznes@kopalnianaukiwiedzy.com

..................................................................

bottom of page