top of page

Urodziny w świecie Minecrafta? W Kopalni Nauki i Wiedzy to możliwe – zobacz jak obchodzimy urodziny!

Jak powinny wyglądać urodziny miłośnika Minecrafta? Najlepiej, jeżeli takie wydarzenie odbywa się w miejscu przesiąkniętym minecraftowym klimatem – nic więc dziwnego, że przy wyborze lokalizacji tak często pada on właśnie na naszą Kopalnię. Dziś opowiemy o tym, jak obchodzimy urodziny w Minecrafcie. Ile kosztuje organizacja takiej imprezy? Jakie atrakcje czekają na jej uczestników? Zobacz, co przygotowaliśmy dla uczestników tej wyjątkowej imprezy!


Spis treści:

  1. Tworzymy miejsce przesiąknięte Minecraftem

  2. Urodziny w świecie Minecrafta

  3. Urodziny Minecraft – czas spędzony wyłącznie przed komputerem?

  4. Co przygotowujemy dla gości?

  5. Pamiątkowa fotorelacja z urodzin

  6. Jaki jest koszt imprezy urodzinowej w Kopalni Nauki i Wiedzy

  7. Kilka słów na koniec

Tworzymy miejsce przesiąknięte MinecraftemKopalnia Nauki i Wiedzy to miejsce, w którym dobrze odnajdzie się każdy miłośnik Minecrafta – włożyliśmy ogrom pracy w to, aby na mapie Gdyni pojawiło się prawdziwe centrum tej wyjątkowej gry. Chcieliśmy, aby Kopalnię od każdej innej placówki edukacyjnej odróżniało coś więcej, niż doświadczona kadra nauczycieli i profesjonalne zaplecze technologiczne. Dlatego zadbaliśmy o wystrój każdej klasy – to miejsce przesiąknięte Minecraftem, o czym nasi goście przekonują się wraz z każdą wizytą. Samym wystrojem jednak nie zbudujemy klimatu, więc nasze zajęcia prowadzone są przez nauczycieli zaznajomionych z tą grą. Dzieci w trakcie wizyty w Kopalni mogą więc nie tylko się kształcić, lecz również spędzić czas w interesującym miejscu i dowiedzieć się więcej na temat Minecrafta. Oczywiście – podstawową gałęzią naszej działalności jest edukacja. Prowadzimy zajęcia takie jak:

  • nauka angielskiego w Minecrafcie,

  • nauka kodowania w Minecrafcie,

  • nauka matematyki w Minecrafcie.

W ich ramach dzieci mogą rozwijać swoje zdolności i utrwalać szkolny materiał. Choć metodyka nauczania w Minecraft Education Edition w dużej mierze opiera się na nauce poprzez zabawę, to jednak po godzinach zajęć przychodzi czas na odprężenie i czystą przyjemność. Dlatego stworzyliśmy kilka opcji rozrywki dla miłośników minecraftowego świata – jedną z nich są Urodziny w Klubie Minecrafta.


Urodziny w świecie Minecrafta

Nie ma co ukrywać, kolejne urodziny w kulkolandzie czy innej sali zabaw są już mocno oklepane a wyprawienie ich w domu, wiąże się z poświęceniem dużej ilości czasu i energii na organizację tego wydarzenia. Dlatego właśnie urodziny z Minecraftem są dla nich idealną alternatywą. W pierwszej kolejności ustalamy z rodzicem cały program imprezy. To po naszej stronie leży organizacja całego wydarzenia, dlatego zawsze dopinamy je na ostatni guzik. Dzięki takiemu podejściu rodzic w ten dzień może skupić się na tym co najważniejsze, czyli na szczęściu dziecka, zamiast zaprzątać swoją uwagę kolejnymi detalami imprezy.

Urodziny Minecraft – czas spędzony wyłącznie przed komputerem?

Na początek rozwiejemy wątpliwości, które mogły pojawić się w głowach wielu rodziców – nie, urodziny w Minecrafcie nie polegają wyłącznie na graniu w grę komputerową o tej nazwie. I oczywiście, w trakcie imprezy popykamy w Minecrafta (dzieci mają zapewnione laptopy), ale jako Kopalnia Nauki i Wiedzy mamy bardzo dużo do zaoferowania – tak od strony edukacyjnej, jak i rozrywkowej. Dlatego zadbamy o to, aby ta kilkugodzinna impreza upłynęła na szampańskiej zabawie tak w wirtualnym, jak i realnym świecie – oto atrakcje, które czekają na gości!


Co przygotowujemy dla gości?

Organizujemy imprezę od A do Z – dlatego po pierwsze nie zabraknie na niej napojów ani słonych przekąsek. Po drugie, nie zabraknie również animatorów – osób odpowiedzialnych za rozkręcanie imprezy. Na jej uczestników czeka masa planszówek, liczne zabawy oraz wiele ciekawostek związanych nie tylko z samą grą, ale również z otaczającym je światem. Każde dziecko na dzień dobry otrzymuje maskę charakterystycznego minecraftowego ludzika. Może ją pokolorować w dowolny sposób i oczywiście zachować na pamiątkę. Kolejną pamiątką jest dyplom potwierdzający uczestnictwo w imprezie – z pewnością będzie co wspominać, bo jak by tego było mało, to w jej kulminacyjnym momencie na udekorowaną salę wjeżdża tort. Jest naprawdę wyśmienity i udekorowany w tematyce - a jakżeby inaczej - Minecrafta :)


Pamiątkowa fotorelacja z urodzin

Jeżeli już wspominamy o pamiątkach – kolejną jest fotorelacja z imprezy. To wyjątkowy album zdjęciowy wysyłany w formie elektronicznej na maila. Zdjęcia z imprezy w Kopalni Nauki i Wiedzy z pewnością przywołają masę pozytywnych wspomnień – tak u solenizanta czy solenizantki, jak i u rodzica. Wynajem fotografa na imprezę urodzinową to dodatkowy wydatek – u nas fotorelacja jest zapewniona w pakiecie z imprezą!


Jaki jest koszt imprezy urodzinowej w Kopalni Nauki i Wiedzy?

Ile kosztują urodziny w Kopalni Nauki i Wiedzy? Koszt organizacji imprezy w naszym miejscu to kilkadziesiąt złotych od osoby i jest ona uzależniona od ilości uczestników. Organizujemy imprezy do 14 osób. W cenę wliczony jest wynajem sali multimedialnej, jej przystrojenie, obsługa animatorska, tort (o wielkości dostosowanej do liczby gości), przekąski, napoje oraz wszystkie atrakcje wymienione w tym artykule.


Kilka słów na koniec

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu – dlatego szczególnie w ten dzień warto zrobić coś, co się naprawdę lubi. Jeżeli więc Twój potomek po prostu uwielbia spędzać czas na kopaniu bloków, to pomyśl jaką frajdę sprawiłyby mu niespodziankowe urodziny w Minecrafcie. My już wiemy, że ogromną, bo radość rysującą się na twarzy solenizantów widzimy prawie co weekend. No właśnie, nasz grafik zapełnia się w błyskawicznym tempie – może więc warto zawczasu pomyśleć o organizacji tego wydarzenia? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością sprawimy, że będą to jedne z tych najbardziej wyjątkowych urodzin!

28 views0 comments
bottom of page