top of page

NAUCZANIE STACJONARNE

Kopalnia Nauki i Wiedzy w Gdyni to miejsce stworzone po to, aby wyzwalać kreatywność w młodych umysłach – tu dosłownie wykopujemy wiedzę. Wspólnie budujemy świat w środowisku Minecrafta. W interaktywnej klasie lekcyjnej mieszczącej się w CH Batory prowadzimy zajęcia grupowe z przedmiotów:

  • Nauka programowania w Minecrafcie – Gdynia,

  • Nauka angielskiego w Minecrafcie – Gdynia,

  • Nauka matematyki w Minecrafcie – Gdynia.

Zajęcia prowadzimy są w grupach liczących sobie do 8 osób dostosowując pod względem wieku (7 do 16 lat) i poziomu zaawansowania. Każdy nasz uczeń stacjonarny ma zapewniony wysokiej klasy sprzęt komputerowy dzięki, któremu może uczyć się poprzez zabawę. W trakcie zajęć dzieci współpracują ze sobą, dzięki czemu uczą się nie tylko wiedzy przedmiotowej, lecz również umiejętności pracy w zespole.

Ucz się w Minecraft z najlepszymi!

Lekcje prowadzimy w nowoczesnej sali multimedialnej i przy wsparciu podręczników wydawnictwa Collins. Lekcję języka angielskiego prowadzone są w oparciu o metodykę Cambridge University. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby przekazać wiedzę w maksymalnie możliwie przystępny dla dzieci sposób. Zresztą, każdy może się o tym przekonać samodzielnie – zapraszamy do zapisów na darmową lekcję próbną, a w razie pytań odsyłamy do kontaktu z naszym biurem obsługi.

bottom of page